молитва щоб удача була в роботі > 자유게시판 MAGICAL

본문 바로가기

자유게시판

자유게시판 HOME


молитва щоб удача була в роботі

페이지 정보

profile_image
작성자 Marilou
댓글 0건 조회 31회 작성일 24-09-09 15:18

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+щоб+удача+була+в+роботі
 
 
молитва щоб удача була в роботі [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Молитва на удачу в роботі та навчанні. Чудотворну силу має молитва на удачу, к чему снится краситься перед зеркалом звернена до Великомученику Георгію Побідоносцю. Православні селяни вважали. Если вам необходимо заручиться поддержкой высших сил, то положите левую ладонь на солнечное сплетение и скажите: "Удача со мной, все беды за. Молитва Миколі Чудотворцю про везіння у всьому Текст молитви звучить так: «О, Святий Миколай, закликаємо Тебе доторкнутися до наших доль, направити нас по шляху щастя, в русло благополуччя, успіху і процвітання. Поки Ти, святий угоднику Божий, чуєш благання наші, вони не залишаться без відповіді. Ісус Христос, Син Божий, сподіваюся я на допомогу Твою. Захисти мене від зла і невдач, будь мені підтримкою в. Молитва після завершення роботи «Ісус Христос, дякую я Тебе за допомогу, що її Ти приносиш протягом дня. Нехай кожен день проходить під. Підкажи мені, яким шляхом треба йти, щоб здійснювати роботу і справи, які приносять достаток і благополуччя. Святий чудотворець Трифон, також як ти. Прошу молитви, щоб в мене і в сина все було добре на роботі. О, Пресвята Владичице Діво Богородиця, спаси і збережи під покровом Твоїм чад наших (імена), і всіх юнаків, юнаків і немовлят, хрещених і. Сильні молитви про успіх у справах і роботі –.

.
==============================================================

~~~~~ магія 12 знаків зодіаку ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.